Čas pro Miloše Kirchnera ne-vypršel

5. února 2011 v 21:45 | Karel Rakušan |  Ze života
Bílý potok

Člověk tak energický a plný elánu a touhy po krásách přírody a prostoty, to je ten správný postoj pro duši jménem Miloš Kirchner k tomu, aby byla naladěna k přijetí toho, co si ve své lidské jednoduchosti a prostotě nedokážeme představit a přece máme tu naději, že se s touto otevřeností a veselím, kterou nám Miloš právě ukázal ve svém životě můžeme setkat. Asi to nebude hned, ale kdo ví?

Fyzická smrt přichází nečekaně jako zloděj a nikdy nevíme dne ani hodiny. A přece máme naději, že prožitý život, který máme, nemá přece omezený čas. Věřím tomu, že tento čas, který je vymezen je pouhou naukou či formací k tomu, abychom byli připraveni k něčemu vyššímu. Zakoušíme to prakticky dennodenně, když si vzpomínáme
na postoje těch, kteří jsou, ale i nejsou mezi námi a formují nás a čerpáme z nich a v mnoha
Malý Štolpich
případech nám třeba vyřeší nějaký
problém, který máme my. Je to pouhé zakušení toho, co nás možná čeká i když tomu v této době nevěříme.


Troufám si říci, že ať je ztráta pro nás, kteří jsme ho znali sebevíc lidsky bolestivá vědomí, a vzpomínky na něj budou věčné. Troufám si říci, že duše Miloše se 14. ledna znovu zrodila a dosáhla plnosti toho, co ve svém pozemském životě pouze nepatrným procentem zakoušel. Můžu to i přirovnat k tomu, že jeho duše došla na konec vývoje duchovního prenatálna a zrodila se v duchovní plnost života.

Vzpomínáme, Mílo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
  • Narodili jsme se jako originál,
  • tak se prosím nechovejme jako kopie,

  • Život je pro nás tím nejcennějším darem,
  • tak ho neberme jako samozřejmost.